Uwolnij się od Bagażu Przeszłych Związków. - Mars i Wenus

Uwolnij się od Bagażu Przeszłych Związków.

Decyzje jakie podejmujesz odnośnie związków, partnerów i relacji są w większości związane z Twoimi dobrymi i złymi wspomnieniami z przeszłości i zakończonych związków.

Związki w jakie wchodzisz wiele Cię uczą i dają mnóstwo różnych doświadczeń. Doświadczasz miłości, bliskości, uczysz się być w związku, ale też możesz zostać obciążona negatywnymi odczuciami i doświadczeniami. Niektóre sytuacje, osoby, negatywne słowa czy konflikty tak głęboko są w Tobie zakorzenione, że nie potrafisz o nich zapomnieć i wracają mimo upływu lat.

Każdy Twój związek i bliska relacja z mężczyzną zostawia w Twojej psychice ślad, negatywny lub pozytywny.

Jeśli Twoje doświadczenia z przeszłości są głównie pozytywne, to łatwo Ci jest wchodzić w nowe relacje i zaufać mężczyźnie, jeśli jednak w przeszłym związku partner źle Cię traktował, to może to być przyczyną Twojego lęku przed nowym związkiem i powodować, że już na starcie odrzucasz potencjalnych partnerów. Każde wspomnienia ma na Ciebie wpływ, a zmieniając swój sposób widzenia i oczyszczenie pewnych sytuacji pozwoli Ci uwolnić się od cierpienia i strachu.

Złe wspomnienia i negatywne doświadczenia z przeszłości mogą też znacznie obniżyć Twoje poczucie własnej wartości.

Spójrz na swoje przeszłe związki z pewnej perspektywy i zastanów się czy są dla Ciebie źródłem pozytywnych doświadczeń, czy też Twoje wspomnienia to głównie rozczarowania, ból i strach?

Jeśli uda Ci się nabrać dystansu do tego co kiedyś się stało, to pozwoli Ci to także uwolnić się od negatywnego wpływu tych wspomnień na Ciebie i Twoje przyszłe relacje.

Aby uwolnić się od bagażu przeszłych związków, oczyścić swoje emocje i zaczynać nowe relacje z czystym kontem powinnaś skorzystać z Technik, które Ci w tym pomogą i skutecznie uwolnią Cię od przeszłych obciążeń.

Aby uwolnić się od złych emocji, traumatycznych wspomnień i otworzyć się na pozytywne relacje weź udział w wizualizacji: Oczyszczenia i przebaczenia, lub przetestuj nagranie Skutecznych Afirmacji: Uwolnij się od Swojej Przeszłości.                                                                         Jak skorzystać z Techniki Wizualizacji Oczyszczenia i Przebaczenia dowiesz się zapisując na Bezpłatny Minikurs Dla KobietKliknij TUTAJ.

Obie Techniki pomogą Ci dokonać emocjonalnego oczyszczenia i uwolnienia od żalu i destrukcyjnych wspomnień.

Jeśli nie uporasz się z bagażem złych, przeszłych doświadczeń i przeszłych związków, to te wspomnienia będą zawsze do Ciebie wracały, czy tego chcesz czy nie. Dlatego jeśli chcesz zmian, to musisz się na nie zdecydować już teraz- chyba, że masz tyle czasu, że możesz odkładać to w nieskończoność?

Negatywne doświadczenia i emocje, których nie oczyścisz będą wciąż miały wpływ na Twoją przyszłość i na partnerskie związki w których się znajdziesz.

Już teraz uporaj się z tym, co nie pozwala Ci ruszyć do przodu!

  • Gdy uda Ci się oczyścić przeszłe relacje, nieprzyjemne wspomnienia i doświadczenia z przeszłości, to będziesz gotowa aby wejść w nowy związek ze spokojem, poczuciem bezpieczeństwa i pozytywnymi emocjami.

    Jeśli chcesz stworzyć szczęśliwą, partnerską relację z mężczyzną Kliknij TUTAJ i dowiedz się Jak Stworzyć Szczęśliwy Związek.

About the Author

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x