Jak Stać się Atrakcyjną Kobietą? - Mars i Wenus

Jak Stać się Atrakcyjną Kobietą?

Większość poradników, kursów i porad dotyczących atrakcyjności skupia się na Atrakcyjności Zewnętrznej, która jest powierzchowna i krótkoterminowa, ale to nie wszystko… Drugim bardzo ważnym aspektem jest Atrakcyjność Wewnętrzna, która jest głębsza i długoterminowa. Ważny jest odpowiedni balans i równowaga zarówno Atrakcyjności Zewnętrznej jak i Wewnętrznej. Choć niestety większość skupia się na zewnętrznej ocenie, to jednak głębia wnętrza ma większy wpływ na otoczenie oraz tworzenie relacji i związków.

MOŻEMY WYRÓŻNIĆ DWA GŁÓWNE RODZAJE ATRAKCYJNOŚCI:

Atrakcyjność Zewnętrzna.

Atrakcyjność Zewnętrzna jest łatwiejsza do zauważenia, to jest to, co robi pierwsze wrażenie, sprawia, że mężczyźni się za Tobą oglądają, chcą się z Tobą umówić i poznać Cię bliżej. Głównie dotyczy urody, wyglądu zewnętrznego i tego co najbardziej rzuca się w oczy: Twoje piękne włosy, długie nogi, uwodzicielski uśmiech.

Atrakcyjność Wewnętrzna.

Atrakcyjność Wewnętrzna to atuty, których nie widać na pierwszy rzut oka. Dotyczą one Twoich cech charakteru, osobowości i umiejętności tworzenia ciepłych relacji. Atrakcyjność Wewnętrzna ma większe znaczenie przy tworzeniu długotrwałych związków, gdy mężczyzna chce aby jego partnerka miała nie tylko to co go pociąga fizycznie ale też mentalnie, na poziomie duchowym.

Atrakcyjność Wewnętrzna sprawia, że mężczyzna wspaniale się czuje w Twoim towarzystwie, stwierdza, że jesteś tą jedyną, chce założyć z Tobą rodzinę i spędzić z Tobą resztę życia.

Oba rodzaje atrakcyjności są ważne i wymagają Twojej uwagi. Jeśli przy pierwszym spotkaniu nie zainteresujesz mężczyzny swoimi zewnętrznymi atutami, to on nie będzie miał szans poznać Cię jako kobiety i poznać Twoich wewnętrznych wartości i zalet. Jeśli skutecznie zwrócisz na siebie jego uwagę, to on będzie chciał umówić się z Tobą na spotkanie, aby poznać Cię bliżej. Przy kolejnych spotkaniach on będzie zwracał uwagę na Twoją wewnętrzną atrakcyjność. Gdy Twoje wewnętrzne wartości zwrócą jego uwagę i zainteresowanie wtedy jest szansa na miłość i zbudowanie długoterminowego związku.


Jeśli chcesz poprawić swoją atrakcyjność powinnaś zarówno dbać o swój wygląd zewnętrzny, prezentację jak i o rozwój swojego charakteru, ambicje i pewność siebie.

Aby poprawić swoją zewnętrzną atrakcyjność, potrzebujesz zadbać o swój wygląd. Przeanalizuj i uświadom sobie jakie Twoje zewnętrzne atuty są najbardziej atrakcyjne i zwróć uwagę na ich odpowiednie wyeksponowanie. Jeśli Twoim atutem są oczy to podkreśl je odpowiednim makijażem, jeżeli włosy to zadbaj, aby zawsze były piękne, lśniące i modnie ostrzyżone. Poprzez odpowiedni ubiór i dodatki możesz wyeksponować walory swojej sylwetki, a zatuszować te, które nie są Twoją mocną stroną.

Czasami Twój brak wiary w siebie i kompleksy na punkcie swojego ciała i wyglądu mogły sprawić, że nie będziesz w stanie zaakceptować siebie i eksponować swoich walorów, dopóki nie poczujesz się wewnętrznie pewna siebie i komfortowo ze swoim ciałem.

Aby zwiększyć swoją samoakceptację, poczucie własnej wartości i czuć się komfortowo w swoim ciele przetestuj nagranie Skutecznych Afirmacji: Pokochaj Siebie.

Gdy zmienisz swoje myślenie na swój temat i zaczniesz dostrzegać swoje pozytywy, to łatwiej Ci będzie dbać o siebie i doceniać swój wygląd zewnętrzny. Nie chodzi tylko o to abyś pokazywała swoje walory, ale ważne jest też to, abyś nabrała pewności siebie i dobrze się z tym czuła.

Czy wiesz w jakich kobietach zakochują się mężczyźni? Kliknij TUTAJ i poznaj 10 głównych cech.

Dowiedz się jak rozwinąć swoje wewnętrzne cechy, które sprawią, że mężczyzna się w Tobie zakocha i będzie chciał spędzić z Tobą resztę życia.

Jeśli czujesz że potrzebujesz zmian już teraz, to Klikając poniżej zapisz się na Bezpłatny MINI- KURS dla Kobiet i  dowiedz się Jak Stać się Atrakcyjną Kobietą i stworzyć szczęśliwy związek?

About the Author

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x