Poznaj 8 Sygnałów, że Jesteś w Związku bez Przyszłości. - Mars i Wenus

Poznaj 8 Sygnałów, że Jesteś w Związku bez Przyszłości.

  • Czy wiesz w jakim kierunku zmierza Twój związek?
  • Czy macie szansę na wspólną przyszłość?

Bardzo często na początku znajomości jesteś zauroczona, podekscytowana nową relacją i możesz nie zauważyć pewnych znaków, które świadczą o tym, że ten związek nie ma szans. Nawet jeśli wpadłaś po uszy i nie widzisz swojego życia bez niego, zatrzymaj się na chwilę i zastanów się nad tym jak może wyglądać wasza wspólna przyszłość. Zanim zaczniesz snuć z nim plany na długie lata, najpierw upewnij się czy to odpowiedni kandydat.

Twój partner nie akceptuje Ciebie takiej jaka jesteś.

Każdy ma pozytywne i negatywne cechy, każdy ma wady i zalety- i Ty też. Jeżeli Twój partner nie akceptuje Ciebie taką jaka jesteś i wciąż chce Cię zmieniać zaczynając od Twojego wyglądu, a na zmianach charakteru kończąc-to wiedz, że możesz nigdy nie sprostać jego oczekiwaniom. Partnerski związek powinien polegać na akceptacji drugiej połówki taką jaka jest, nawet jeśli nie jest idealna.

Jeśli Twój partner daje Ci sygnały, że coś mu się w Tobie nie podoba, nie akceptuje Twojej pracy, rodziców, pasji, sposobu ubierania to jest znak, żebyś zastanowiła się czy za wszelką cenę chcesz się zmienić, aby się jemu podobać, czy jednak nadal chcesz pozostać sobą.

On inaczej niż Ty wyobraża sobie przyszłość.

Jeśli jesteś gotowa, aby wyjść za mąż i się ustatkować, a Twój partner planuje kilkunastomiesięczną, samotną wyprawę dookoła świata, to macie zupełnie inne priorytety. Jeśli dla Ciebie ten związek jest bardzo ważny, a on traktuje to jak kolejną przygodę to nie powinnaś na tę relację już dłużej tracić swojego czasu i energii.

Jeśli nie jesteś pewna, czy Twój partner tak samo jak Ty myśli o waszej przyszłości, to po prostu z nim o tym porozmawiaj. Rozmowa o swoich oczekiwaniach i planach może wam wiele wyjaśnić i uświadomić czy macie podstawy do budowania wspólnej przyszłości.

Dla niego liczy się tylko mama i jej zdanie.

Nadopiekuńcza mamusia, której synek jest oczkiem w głowie może skutecznie uniemożliwić budowanie szczęśliwego związku. Jeśli Twój partner stawia relacje z mamą ponad wasz związek, we wszystkim pyta ją o zdanie, spędza z nią mnóstwo czasu lub dzwoni do niej kilka razy dziennie, to w takim związku Ty zawsze będziesz tą drugą i mniej ważną kobietą.

Póki maminsynek nie weźmie na siebie odpowiedzialności i nie postawi zdrowych granic przed ingerowaniem mamy w jego życie, to Twój związek będzie ciągłą walką. Nie da się stworzyć dojrzałej relacji z mężczyzną, który nadal jest dzieckiem.

Nie potrafisz mu zaufać.

Możesz nie potrafić mu zaufać z dwóch powodów: on już kiedyś wykorzystał Twoje zaufanie i nie możesz o tym zapomnieć, lub masz złe doświadczenia z przeszłych związków, gdzie partner Cię oszukiwał i skończyło się to rozstaniem. Jeśli nie potrafisz zaufać partnerowi, bo ktoś inny Cię kiedyś skrzywdził, to powinnaś dla swojego dobra i dobra obecnego związku zmienić swoje myślenie i dać szansę obecnemu partnerowi, porozmawiać z nim o tym co jest dla Ciebie ważne.

Jeśli jednak partner z którym jesteś notorycznie Cie okłamuje, nie jest wobec Ciebie w porządku i zachowuje się w taki sposób, że nie potrafisz mu zaufać, to nie masz podstawowego fundamentu do budowania związku i wspólnej przyszłości.

Nie macie wspólnych zainteresowań i pasji.

Ty chcesz spędzić słoneczny weekend na mazurach, a on woli leżeć przed telewizorem. Ty Chcesz zaprosić znajomych na obiad, a on mówi że boli go głowa. Ty chcesz wyjść do kina, teatru, a on woli z kolegami iść na piwo. Gdy początkowa fascynacja i zauroczenie mijają ważne jest to ,,coś,, co was łączy i sprawia, że chcecie spędzać ze sobą czas i rozmawiać na interesujące was tematy. By związek mógł się rozwijać potrzebne jest wzajemne porozumienie i chęć spędzania czasu razem.

Jeśli wciąż się mijacie, nie macie wspólnych pasji i nie macie tematów do wspólnych rozmów to po co tkwić w tak ,,zimnym,, związku? Przyzwyczajenie to zbyt mało, by móc razem tworzyć udane, partnerskie relacje.

Dla niego praca jest najważniejsza.

Dla każdego praca jest ważna, bo zaspokaja podstawowe potrzeby funkcjonowania. Jeśli jednak dla Twojego partnera praca jest najważniejsza, ważniejsza od Ciebie i waszego związku, to warto się zastanowić czy to odpowiedni kandydat do budowania wspólnej przyszłości. Życie z pracoholikiem jest bardzo trudne, zwłaszcza wtedy, gdy Ty doceniasz obecność partnera przy sobie i potrzebujesz wspólnie spędzanych chwil, relaksu czy podróży.

Gdy widzisz, że Twój partner nie potrafi odpoczywać, pracuje w trakcie urlopów, bierze dodatkowe zlecenia i praca jest ,,posterunkiem,, na którym on zawsze w razie potrzeby musi się stawić, to zastanów się jaka przyszłość z nim Cię czeka i czy lubisz samotnie spędzać wolny czas?

On Cię zdradza.

Zdrada niszczy zaufanie i poczucie bezpieczeństwa w związku. Gdy Twój partner uczy się na błędach, zależy mu na Tobie i wie, że może Cię stracić to ta zdrada będzie dla niego pierwszą i ostatnią. Jeśli jednak trafiłaś na notorycznego zdrajcę, to jego zdaniem: wybaczając mu jedną zdradę jesteś w stanie wybaczyć też drugą, trzecią, czwartą i….

Dla niego Twoje wybaczenie wiąże się z Twoją aprobatą i zgodą na kolejne skoki w bok. Gdy doświadczyłaś takich sytuacji zastanów się czy warto dalej tkwić w takim układzie i czy będziesz w stanie znosić to, jak on przekracza granice zaufania i Cię oszukuje.

Nie możesz na niego liczyć.

W związku jesteś i kobietą i mężczyzną, wszystko musisz robić sama i nie możesz liczyć na jego pomoc i wsparcie. Ty martwisz się o rachunki, umawiasz hydraulika do pękniętej rury, przemeblowujesz mieszkanie, nosisz zakupy, a on leży bo jest zmęczony. Kiedy pojawiają się problemy lub dodatkowe obowiązki to on reaguje ucieczką. Jego zachowanie jest niedojrzałe i wszystko jest na Twojej głowie.

Jeśli jest egoistą i dba tylko o swoje interesy będzie robił wszystko aby nie angażować się w to, co jest dla niego niewygodne. Czy odpowiada Tobie taki układ, że Ty padasz ze zmęczenia, a on udziela się towarzysko, realizuje swoje plany, zjada ugotowany przez Ciebie obiad i jeszcze czeka na deser?

Ciężko jest z dnia na dzień zrobić rewolucję w swoim życiu i zrezygnować z czegoś co jak sądziłaś dawało Ci oparcie i stabilizację. Czasami jednak warto przeanalizować wszystkie ,,za i przeciw,, waszego związku. Jeśli Twoja analiza pokaże Ci, że ilość minusów przewyższa plusy to lepiej szybko to zakończyć oszczędzając sobie cierpienia i zmarnowanego czasu. Jeśli oboje inaczej widzicie swoją przyszłość, to może warto abyś dała sobie szansę na poznanie kogoś, kto myśli, czuje i ma takie priorytety jak Ty.

  • Jeżeli chcesz się dowiedzieć na czym polega budowanie partnerskiego związku i chcesz poznać Trzy Kroki do Szczęśliwego Związku to Kliknij Poniżej, zapisz się na darmowy MINI-KURS dla Kobiet i dowiedz się co już dzisiaj możesz zrobić aby odnaleźć prawdziwą miłość i jak budować szczęśliwy związek .

About the Author

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x