Co Powstrzymuje Cię przed Satysfakcjonującym Seksem? - Mars i Wenus

Co Powstrzymuje Cię przed Satysfakcjonującym Seksem?

Na intymność i bliskość w związku składa się szereg pozytywnych uczuć i działań, które stopniowo zwiększają przywiązanie i poczucie bezpieczeństwa partnerów. Emocje składające się na intymność i rozwój energii seksualnej w związku są w dużym stopniu zależne od prawidłowej komunikacji między partnerami i zrozumienia wzajemnych potrzeb i pragnień.

Gdy Twoja energia seksualna jest zbalansowana, to postrzegasz seks jako pozytywną i istotną część swojego życia, odczuwasz satysfakcję i przyjemność podczas zbliżeń niezależnie od tego jak długi staż ma Twój związek.

Jeśli Twoje wewnętrzne ograniczenia i blokady stają się hamulcem w czerpaniu satysfakcji z intymności i seksu, to musisz uświadomić sobie, że gdy tego nie zmienisz, to Twój związek może nie przetrwać lub pojawią się w nim poważne konflikty.

Blokady przed czerpaniem satysfakcji z seksu i intymności powstają najczęściej w okresie dzieciństwa i okresie dojrzewania. Spowodowane są głównie sposobem wychowania, narzucaniem tabu związanego z seksualnością, oraz licznymi zakazami i nakazami. Niechęć do seksu może być też spowodowana brakiem czułości i akceptacji doświadczanych w przeszłości.

Pozbycie się blokad i negatywnych przekonań na temat seksu pozwoli Ci na czerpanie satysfakcji z intymności i bliskości, oraz na akceptację samej siebie, swojej seksualności, potrzeb i swojego ciała.

To co powstrzymuje Cię przed doskonałym i satysfakcjonującym seksem może mieć swoje korzenie w podanych poniżej aspektach:

1. Twoje wewnętrzne przekonania i ograniczenia.

Dotyczy to przede wszystkim Twoich wewnętrznych przekonań i ograniczeń na temat seksu, na swój własny temat i na temat partnera. Jeśli w Twojej głowie głównie pojawiają się myśli: ,,seks jest nieczysty,, ,,moje ciało nie jest atrakcyjne,, ,,nie ufam mężczyznom,,- to w jaki sposób możesz czerpać przyjemność i satysfakcję z seksu?

Jeśli chcesz zmienić swoje negatywne przekonania i zastąpić je przekonaniami pozytywnymi to musisz skorzystać z odpowiedniej techniki, która wpłynie pozytywnie na Twoją podświadomość.

Najskuteczniejszą Techniką są Afirmacje Subliminalne, które programują Twoją podświadomość w sposób pozytywny i pozwalają na pozbycie się ograniczeń i negatywnych myśli. Na stronie Skutecznych Afirmacji znajdziesz wiele Albumów z których możesz skorzystać już teraz lub zamówić swoje osobiste nagranie na dowolny aspekt np: pozytywne postrzeganie seksu i intymności, samoakceptacji czy też zmianę negatywnych wzorców dotyczących mężczyzn na wzorce pozytywne.

2.Blokady mentalne i emocjonalne.

Na pewno nie raz doświadczyłaś uczucia silnego spięcia, odrętwienia lub braku panowania nad swoim ciałem. Blokady w ciele są najczęściej następstwem blokad mentalnych i emocjonalnych.

Spięte ciało, spłycony oddech, uczucie niepokoju silnie hamują przepływ energii seksualnej czego następstwem jest brak odczuwania przyjemności i brak satysfakcji ze zbliżenia.

Niestety bardzo często kobiety trwają latami w niesatysfakcjonujących je seksualnie związkach z obawy przed utratą partnera i strachem przed samotnością. Blokady mentalne i emocjonalne mogą się nasilać gdy kobiety nie akceptują swojej seksualności i kobiecości. Gdy Twoja seksualność oparta jest na stabilnych wartościach, to doświadczenia seksualne będą dla Ciebie romantyczne, ekscytujące, wartościowe i w pełni bezpieczne. Twoje ciało będzie gotowe i otwarte na przyjmowanie i odczuwanie przyjemności, a zbliżenia intymne będą dla ciebie satysfakcjonujące i pełne seksualnej ekspresji.

3. Strach przed brakiem zrozumienia.

Nie ufasz na tyle swojemu partnerowi aby powiedzieć mu o swoich pragnieniach, potrzebach i oczekiwaniach seksualnych. Jeśli odczuwasz strach przed brakiem akceptacji z jego strony to zachwiane jest również Twoje poczucie bezpieczeństwa. Boisz się, że Twoje potrzeby nie zostaną zrozumiane, a Twój partner uzna Twoje pragnienia za niestosowne.

W takim przypadku brak zrozumienia związany jest z Twoim brakiem zaufania do partnera w sferze intymnej i seksualnej. Strach przed oceną jest tak silny, że zachowujesz swoje pragnienia intymne tylko dla siebie, co powoduje, że nie są zaspokajane tylko uśpione. Niezaspokojone potrzeby seksualne mogą prowadzić do rozczarowania, niechęci do zbliżeń intymnych oraz do seksualnej frustracji. Zmieniając swoje nastawienie i sposób myślenia, możesz poczuć się na tyle komfortowo i bezpiecznie, że będziesz potrafiła bez lęku powiedzieć swojemu partnerowi o swoich potrzebach i fantazjach. Partnerska relacja, miłość i szczęśliwy seks idą w parze z prawidłowym, harmonijnym przepływem energii i dłuższym życiem!

4.Brak komunikacji z partnerem na tematy intymne.

Głównym powodem braku komunikacji na tematy intymne w związku jest nieumiejętność werbalnego przekazania swoich seksualnych pragnień i oczekiwań. Gdy tematy intymne wywołują w Tobie wstyd i zażenowanie, to starasz się za wszelką cenę ich unikać. Podświadome wzorce zachowań toksycznie wpływają na jakość Twojej komunikacji z partnerem.

Jasne i szczere wyrażanie swoich potrzeb intymnych jest potrzebne w związku partnerskim aby budować autentyczną więź ze swoim partnerem w oparciu o zaufanie i szczerość. Chęć i umiejętność mówienia o seksie i swoich potrzebach pozwoli Ci budować prawdziwy i szczęśliwy związek, a Twoje relacje z ukochaną osobą przeniosą się na znacznie głębszy poziom. Świadome życie seksualne pozwoli Ci na czerpanie pełnej satysfakcji z związku i zbliżeń intymnych. Mówienia o swoich pragnieniach i fantazjach możesz się nauczyć na każdym etapie swojego związku, ważne aby jak najszybciej zrobić pierwszy krok, przełamać rutynę i aktywować odwagę, namiętność, magię i fascynację.

Mars & Wenus

Jeśli chcesz pozbyć się blokad seksualnych mentalnych i fizycznych, jeśli chcesz nauczyć się komunikować w związku i naturalnie rozmawiać o sprawach intymnych i swoich pragnieniach, jeśli chcesz doświadczać wspaniałego seksu, to już dziś zapisz się na bezpłatny MINI KURS dla Kobiet i otwórz się na czerpanie radości i seksualnego spełnienia. Biorąc udział w Kursie opanujesz umiejętność uwolnienia się od ograniczających Cię obciążeń, projekcji i narzuconych wymogów. Zadbaj o swój związek, relacje i seksualność, tak aby na nowo poczuć dreszczyk emocji i docenić wyjątkowość swojego związku.


About the Author

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x