10 Powodów Z Jakich On Nie Dzwoni Po Pierwszej Rance

10 Powodów z Jakich On Nie Dzwoni Po Pierwszej Randce

  • Po randce wciąż wpatrujesz się w telefon a on milczy?
  • Sto razy dziennie sprawdzasz zasięg i skrzynkę odbiorczą?
  • Nigdzie nie ruszasz się bez telefonu i zabierasz go nawet do toalety?

Poznaj 10 Głównych Powodów Dlaczego ON nie Dzwoni po Pierwszej Randce.

Z Twojego punktu widzenia randka była udana, rozmawialiście, śmialiście się i wydawało Ci się że coś zaiskrzyło. Więc dlaczego teraz on nie dzwoni? Zapewne tłumaczysz sobie to źle zapisanym numerem telefonu lub układasz czarne scenariusze.

1. Nuda

Niby dobrze się bawiliście, ale z jego punktu widzenia podczas randki nie zdarzyło się nic zaskakującego. Może zauważył, że jego historie nie robią na Tobie wrażenia i odebrał Cię jako osobę znudzoną i niezainteresowaną?

Jeśli w trakcie rozmowy nie zauważył Twojego zainteresowania czy podekscytowania i uznał że to co mówi nie jest dla Ciebie ciekawe to jego entuzjazm do kontynuowania tej znajomości po prostu się wypalił.

Co możesz zrobić?

W trakcie rozmowy okaż mu, że to co on mówi bardzo Cie interesuje. Zadawaj mu pytania związane z jego opowieściami, od czasu do czasu możesz dodać: To niesamowite..., Nie wiedziałam o tym..., To bardzo ciekawe... . Staraj się też utrzymać kontakt wzrokowy, bo gdy wciąż będziesz rozglądała się dookoła on uzna, że otoczenie jest dla Ciebie ciekawsze niż on.

2. Dominacja

Przez cała randkę przytłaczałaś go swoimi opowieściami nie dając mu prawa głosu.  Przechwalałaś się swoją wiedzą, osiągnięciami i dokonaniami. Dałaś mu do zrozumienia, że na wszystkim znasz się najlepiej i wszystko potrafisz zrobić sama.

Jego zdaniem tak niezależna i samowystarczalna kobieta do niczego nie potrzebuje mężczyzny. Przy Tobie czuje się niepotrzebny, a na randce czuje się jak na spotkaniu służbowym.

Co możesz zrobić?

Bądź szczera, łagodna i nie przechwalaj się. Pilnuj się aby nie przekroczyć granicy i nie pokazać swojej dominującej osobowości. Zwróć uwagę na swój ton głosu i powstrzymaj się od krytyki. Zwróć uwagę na swoją garderobę, zamiast sztywnego kostiumu załóż romantyczną sukienkę. Pozwól mu na zaopiekowanie się Tobą.

3. Kłamstwo

Przesłałaś mu zdjęcia mocno podrasowane w PhotoShopie, podałaś zaniżony wiek, podałaś inny zawód niż wykonujesz, opisałaś siebie naciągając rzeczywistość? Każde z kłamstw jest do zdemaskowania i wiąże się z rozczarowaniem z jego strony.

Na randce okazało się jaka jesteś naprawdę i przez kłamstwa spotkanie zakończyło się klapą. Zniszczone zaufanie ciężko jest odbudować, zwłaszcza gdy kłamstwo pojawia się już na samym początku znajomości.

Co możesz zrobić?

Bądź szczera i pamiętaj że nie ma ideałów. Każdy może mieć wady i zapewne każdy je ma. Miej dystans do siebie samej i nie staraj się kolorować rzeczywistości. Najważniejsze abyś była sobą i pokazała swoje autentyczne, najmocniejsze atuty i zalety.

4. Materializm

Świadomie lub nie dałaś mu do zrozumienia, że najważniejsza dla Ciebie jest zawartość jego portfela. Pokazałaś się jako kobieta pragnąca luksusów i mająca wysokie wymagania. Z zainteresowaniem wypytywałaś o jego pracę, zarobki i status materialny.

Twoje opowieści głównie opierały się na tematach posiadania, kupowania, zdobywania i korzystania ze wszystkiego co najlepsze. Pieniądze stały się głównym tematem rozmowy, co spotkało się z jego podejrzliwością w stosunku do Ciebie i uznał że, przemawia przez Ciebie głównie materializm.

Co możesz zrobić?

Nawet jeśli status materialny jest dla Ciebie najważniejszy nie daj mu tego poznać na pierwszym spotkaniu. Zachowaj dla siebie oceny i uwagi dotyczące pieniędzy i posiadania. Nie chwal się tym co posiadasz, nie opowiadaj o luksusowych hotelach i wyjazdach na których bywałaś. Nie wypytuj go o jego zarobki i o to jakim samochodem jeździ. Staraj się rozmawiać na wiele tematów i pokaż że masz wiele zainteresowań. Nie zapomnij podziękować za kolację, nastrój i jego towarzystwo.

5. Planowanie

Już na pierwszej randce zaczynasz planować wspólne wakacje, święta i wybierasz imiona dla waszych dzieci. Wypytujesz go szczegółowo o jego życie, przyzwyczajenia, nałogi i plany. Odgrywasz rolę zagubionej, która potrzebuje pomocy i silnego mężczyzny na całe życie. Planujesz też ze szczegółami następne wasze spotkanie aby mieć pewność, że na pewno go zobaczysz.

Czekasz na jakiekolwiek deklaracje z jego strony i prosisz aby Ci obiecał, że na następnej randce pójdziecie do kina na romantyczną komedię. Planujesz poznać go ze swoimi znajomymi by móc wspólnie zaplanować przyszłe wakacje. Planujesz, planujesz i planujesz...nie bierzesz pod uwagę tego czego on chce i nie dopuszczasz myśli, że więcej się nie spotkacie, bo przestraszyło go Twoje planowanie i narzucanie swojej woli.

Co możesz zrobić?

Jeśli planowanie jest Twoja domeną, musisz odpuścić. Postaraj się przynajmniej przez kilka pierwszych spotkań nie wywierać na niego silnego wpływu i nie zarzucać go swoimi planami. Nie wybieraj na pierwszej randce imion dla waszych dzieci i powstrzymaj się od rozmów o przyszłości. Pozwól aby on podjął inicjatywę i nie zachowuj się jak zdesperowana singielka, która za wszelką cenę chce zaplanować swoją przyszłość.

6. Problemy

Na pierwszej randce zasypujesz go swoimi problemami i sekretami. Chcesz aby Ci poradził jak masz się zachować, co powiedzieć i co zrobić w szeregu zaistniałych sytuacji. Opowiadasz mu o poprzednich swoich związkach i o tym co było powodem ich rozpadu.

Już po pierwszym spotkaniu on wie wszystko o chorobach i problemach całej Twojej rodziny. Przytłaczasz go swoją szczerością i swoimi opowieściami do tego stopnia, że on najchętniej by uciekł.

Co możesz zrobić?

Nie traktuj go jako terapeuty czy psychologa i nie zarzucaj go opowieściami o problemach swoich i całej swojej rodziny. Potraktuj randkę jako czas relaksu i miłego spędzenia czasu. Bądź życzliwa i staraj się aby wasza rozmowa była dialogiem a nie monologiem. Zapytaj o jego pasje i poglądy, zdobądź się na poczucie humoru i postaraj się być tajemnicza.

7. Złośliwość

Na spotkaniu jesteś rozdrażniona, nic Ci się nie podoba. Film jest zbyt nudny, zupa za słona, a kelner rusza się jak mucha w smole. Taka randka nie wypali ponieważ on będzie miał poczucie, że źle wybrał film i restaurację i będzie czuł się za to odpowiedzialny.

Twoją złość i złośliwe uwagi względem otoczenia on weźmie do siebie i bądź pewna, że to będzie pierwsza i ostatnia randka. Nawet nie starasz się być miła i uważasz że to on ma obowiązek Cię uszczęśliwić. Kto chciałby przez cały wieczór wysłuchiwać złośliwych uwag i krytyki?

Co możesz zrobić?

Jeśli dziś masz gorszy dzień i czujesz, że nic nie jest w stanie poprawić Ci humoru to najlepszym rozwiązaniem jest przełożenie randki na inny dzień- zwłaszcza wtedy jeśli ma to być pierwsza randka. Zadzwoń do niego i spokojnie wytłumacz że wypadło Ci coś bardzo niespodziewanego. Jeśli natomiast mimo wszystko dojdzie do planowanego spotkania to postaraj się swoje złośliwe uwagi jak najszybciej obrócić w żart. Postaraj się myśleć tylko o miłych rzeczach. Opowiedz zabawną anegdotę z życia, która zaprezentuje Cię z sympatycznej strony i pokaże ze masz do siebie zdrowy dystans. Nie staraj się na siłę dopatrywać we wszystkim złych stron i powstrzymaj się od krytyki. Pamiętaj że randka ze złośliwą i nadąsaną osobą to nie jest nic przyjemnego. Bądź miła, uśmiechnięta i empatyczna- to da Ci szansę na udaną randkę i kolejne spotkanie.

8. Zrzędzenie

On oczekiwał radosnej i dowcipnej kobiety, a spotkał się z lamentującą i zrzędzącą babą. Taka randka to katastrofa! Typ wiecznie niezadowolonej i narzekającej kobiety działa na mężczyzn odstraszająco.

Jeśli kobieta przez cały wieczór na wszystko się skarży, jest pesymistycznie nastawiona a każda propozycja spotyka się z jej odmową to jest pewne, że po takiej randce mężczyzna nie zadzwoni.

Co możesz zrobić?

Jeśli z natury nie jesteś zrzędą i tylko masz taki dzień, to zamiast kolacji i rozmowy możesz zaproponować kino ,teatr lub kabaret. Dobry repertuar nastroi Cię pozytywnie i da odpowiednią ilość czasu na zmianę nastoju. Poza tym będziesz miała dobry temat do rozmowy dzieląc się swoimi wrażeniami z seansu lub występu. Z głową wolną od problemów łatwiej Ci będzie zrelaksować się w jego towarzystwie. Nawet jeśli cię coś boli lub czujesz złość to zachowaj to dla siebie. Unikaj poważnych tematów i skup się na lekkich i przyjemnych rozmowach. Bądź otwarta i pewna siebie to też podniesie Twoją atrakcyjność w jego oczach.

9. Osaczenie

Smakuje Ci? Nie smakuje Ci? Dokąd idziesz? Jak wyglądam? Co myślisz? Na co patrzysz? Już od pierwszej chwili jesteś podejrzliwa, osaczasz go ogromem pytań i ciągle go obserwujesz. Czekasz przyczajona na jego najmniejsze potknięcie.

On to wszystko widzi i czuje się przez Ciebie osaczony. Peszą go Twoje ciągłe pytania i wnikliwa obserwacja. Takie postępowanie sprawia, że dla niego randka staje się nerwowa i męcząca.

Co możesz zrobić?

Po pierwsze zrezygnuj z przepytywania i ciągłego upewniania się czy naprawdę wszystko jest ok. Nie dopatruj się na siłę złych intencji z jego strony. Nie narzucaj się i nie osaczaj go swoja osobą. Nie bądź kobietą bluszczem, bo to w jego naturze leży zdobywanie. Pozwól mu spokojnie oddychać i kierować randką tak jak on to zaplanował. Zaufaj mu.

10. Brak Chemii

Spotkaliście się, rozmawialiście, ale on nie poczuł chemii. Nie sprostałaś jego wymaganiom, oczekiwaniom, lub po prostu okazałaś się być nie w jego typie. Po spotkaniu powiedział ,że zadzwoni lub się odezwie, ale po prostu był taktowny i wypadało tak powiedzieć.

Jeżeli od pierwszej chwili nie zaiskrzy (a on tego oczekiwał) następuje rozczarowanie. Uwierz że mówiąc ,,zadzwonię,, miał na myśli ,,przepraszam ale nic z tego nie będzie,,. Tylko dlatego że jest kulturalny i dobrze wychowany daje Ci nadzieję- Ty się nią karmisz, czekasz na telefon i jakąkolwiek wiadomość, a on w tym czasie jest już na randce z inną.

Co możesz zrobić?

Nic. W tym przypadku nie możesz zrobić nic, każda Twoja czynność będzie tylko stratą energii. Brak chemii przekreśla szanse na udany związek.

CZAS NA WNIOSKI

Teraz możesz przeanalizować swoje pierwsze randki i zastanowić się czy któryś z powyższych powodów mógł spowodować, że on nie zadzwonił. Niech nerwowe czekanie na telefon po pierwszej randce nie stanie się dla ciebie ,,głównym zajęciem,,. Wpatrywanie się w wyświetlacz nie spowoduje, że usłyszysz dźwięk dzwonka. Rób wszystko co robiłaś do tej pory i nie uzależniaj swojego szczęścia i przyszłości od tego jednego telefonu.

ZAPISZ SIĘ NA BEZPŁATNY MINI - KURS DLA KOBIET I DOWIEDZ SIĘ JAK MOŻESZ POMÓC SWOJEMU SZCZĘŚCIU.

About the Author

Mark Hubert Kamerton jest psychologiem transpersonalnym, life coachem i trenerem rozwoju osobistego. W ciągu ostatnich kilkunastu lat udzielił setki prywatnych sesji coachingowych dla kobiet, mężczyzn i par.

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x