Poznaj 10 Głównych Cech Dzięki Którym Mężczyźni Zakochują Się w Kobietach - Mars i Wenus

Poznaj 10 Głównych Cech Dzięki Którym Mężczyźni Zakochują Się w Kobietach

Co sprawia, że niektóre kobiety przyciągają do siebie mężczyzn silniej niż inne?

Uroda? Uroda jest niewątpliwie ważna, ale to nie wszystko. Kobiecym sekretem przyciągania mężczyzn nie jest zewnętrzne piękno ale coś więcej. Mężczyzna, który szuka partnerki do poważnego związku inaczej ustawia priorytety i szuka u kobiety czegoś więcej niż tylko urody. 

Poznaj 10 głównych cech, które są dla mężczyzn ważniejsze i które powodują, że uroda schodzi na dalszy plan:

Kobieta inteligentna i potrafiąca słuchać

Mężczyźni cenią kobiety inteligentne i zależy im na ciekawej rozmowie. Kobieta, która jest pewna swojej wiedzy, umie ją przekazać i dodatkowo jest świetnym słuchaczem dużo zyskuje w oczach mężczyzny.

Inteligentnie i ciekawie prowadzone przez kobietę rozmowy, zachęcają mężczyznę do kolejnych spotkań. Kobieta z wysokim IQ potrafi inspirować i motywować mężczyznę do działania.

Kobieta świadoma swojej wartości

Mężczyzn pociągają kobiety świadome swojej wartości, pewne siebie i samodzielne. Wysokie poczucie własnej wartości sprawia, że kobieta staje się bardziej atrakcyjna w oczach mężczyzny. Kobieca samoakceptacja i poczucie atrakcyjności powinny być widoczne w sposobie poruszania i komunikowania się.

Pamiętaj, że kobieta świadoma swojej wartości nie może przekroczyć pewnej granicy gdzie pewność siebie powoduje,że staje się kobietą arogancką i wywyższającą się.

Kobieta, która ma gust i wie jak się ubrać

Sukienki, które więcej odsłaniają niż zasłaniają i mocno wydekoltowane bluzki sprawiają, że mężczyzna nie bierze kobiety na poważnie i myśli o niej jak o łatwej zdobyczy. Twój ubiór to pierwsze wrażenie, ubiór pokazuje jaka jesteś: sztywna, romantyczna, łatwa, nieśmiała itd.

Kobieta gustowna i ze smakiem zawsze dobrze dobiera swój ubiór do okoliczności i okazji. Dla mężczyzn to czego nie widać jest bardziej pociągające niż to co ciągle jest na wierzchu.

Kobieta z poczuciem humoru

Mężczyźni uwielbiają kobiety uśmiechnięte i z poczuciem humoru. Chodzi oczywiście o uśmiech szczery, naturalny i słodki. Kobieta z poczuciem humoru to gwarancja dobrej zabawy i świetnie spędzonego razem czasu.

Kobieta, która śmieje się z dowcipów swojego mężczyzny, daje mu całą swoją uwagę. Pokazuje, że jest szczęśliwa i zadowolona, sprawia, że mężczyzna chce się dla niej starać. Twój nienaganny urok osobisty zachwyci każdego mężczyznę.

Kobieta posiadająca pasje

Kobieta posiadająca, zainteresowania, pasje , własną pracę, przyjaciół czy hobby staje się dla mężczyzny bardziej godna uwagi niż kobieta klejąca się do mężczyzny 24 godziny na dobę i tylko jemu poświęcająca całą swoją uwagę.

Kobieta nie powinna uzależniać całego swojego grafiku od interesującego jej mężczyzny i być na każde jego zawołanie. Zadbaj o czas dla siebie, wykorzystaj go jak najlepiej-samoświadomość i rozpoznawanie własnych potrzeb to w oczach mężczyzny atrakcyjne cechy.

Kobieta, która nie krytykuje i nie ocenia

Mężczyzna doceni kobietę, która komunikując się nie krytykuje i nie ocenia – stawiając go w niezręcznej sytuacji. Otwarte wyrażanie swoich uczuć, potrzeb i życzeń to jeden z ważniejszych elementów w relacjach damsko - męskich. Obserwowanie bez oceniania jest najwyższą formą inteligencji i pokazuje zdrowy dystans do zaistniałych wydarzeń i sytuacji.

Wypowiadając swoje opinie, kobieta powinna być przede wszystkim szczera i powinna unikać obraźliwych wypowiedzi. Pozostanie w kontakcie z własnymi uczuciami, adekwatne ich wyrażanie, oraz nie ignorowanie uczuć partnera są sednem zdrowej komunikacji.

Kobieta, której zapach przyciąga

Zapach cynamonu i wanilii mężczyźni kojarzą z miłością. Kobieta, która używa zapachów korzennych przyciąga do siebie mężczyzn otwartych na miłość i związek. Gdy kobieta pięknie pachnie to mężczyzna chce być jak najbliżej niej, ważny jest jednak umiar w dozowaniu zapachów- niech zapach perfum współgra z zapachem Twojej skóry.

Wylana na siebie połowa flakonika perfum może raczej odstraszyć mężczyznę niż sprawić, że go przyciągniesz. Aby woń była subtelna użyj niewielkiej ilości zapachu na nadgarstki, włosy, szyję i za uszami. Możesz zmieniać zapachy zależnie od okazji i obserwować, który z nich najbardziej działa na mężczyzn.

Kobieta flirtująca subtelnie i z wyczuciem

Flirt jest kluczem do sukcesu. Mężczyzna w swojej naturze jest zdobywcą, a kobieta dzięki flirtowi umożliwia mu podrywanie i zdobywanie. Subtelnego i skutecznego flirtu można się nauczyć. Kobieta zanim zacznie flirtować musi wiedzieć, że dla mężczyzn, to co jest łatwe do zdobycia i o co nie muszą się zbyt starać nie ma takiego znaczenia jak to, w co muszą włożyć nieco wysiłku i zaangażowania.

Mężczyzna bardziej doceni to, co jest niedostępne niż to, co może mieć w każdej chwili. Nie chodzi o to aby złapać króliczka tylko o to, aby go gonić.

Kobieta miła i pozytywnie nastawiona

Mężczyźni szukają w kobietach miłego usposobienia, ciepła i empatii. Kobieta odnosząca się do innych z szacunkiem i sympatią zyskuje w oczach mężczyzny na atrakcyjności. Żaden mężczyzna nie lubi słuchać o niekończących się problemach i trudnościach, szczególnie na początku znajomości z kobietą.

Mężczyźni wolą mówić o czymś wesołym i niezobowiązującym, chcą przy kobiecie dobrze się bawić i relaksować. Jeśli mężczyzna Ci się podoba, jesteś nim zainteresowana i chcesz się z nim spotkać ponownie to zapomnij o smętnych historiach i narzekaniu.

Kobieta świadoma swego seksapilu

Pod tym pojęciem mieści się wiele połączonych cech i zachowań. Kobieta emanująca seksapilem to przede wszystkim kobieta: tajemnicza, z zalotnym spojrzeniem i uśmiechem, pięknie pachnąca, z erotycznym magnetyzmem i tym ,,czymś,, co dla każdego mężczyzny jest ważne i sprawia, że to właśnie ta kobieta jest jego wybranką. To ,,coś,, dla każdego mężczyzny może być czymś innym i zależy od jego ściśle prywatnych odczuć, gustów i upodobań.

Kobieta świadoma ekspresji swojej kobiecości bardziej zwraca uwagę mężczyzn, niż kobieta aseksualna, która nie przywiązuje uwagi do swojego wyglądu, ubioru i zachowania.

WNIOSKI

Sama zastanów się i zdecyduj co jest dla Ciebie ważne. Nie chodzi o to, abyś przestała być sobą i zmieniała się na siłę, ale chodzi o odnalezienie złotego środka, który pozwoli Tobie poprawić swoją atrakcyjność w oczach mężczyzn i nabrać większej pewności siebie. Twoje zachowanie i to co sobą prezentujesz świadczy o tym, czy jesteś kobietą wartą zainteresowania, czy też nie. Praca nad sobą i pokazanie swoich atutów na pewno wpłyną pozytywnie na Twój wizerunek i na to w jaki sposób odbierają Cię mężczyźni. Czasami wystarczy odrobina zaangażowania, niewielka wewnętrzna i zewnętrzna zmiana, aby tak wiele w swoim życiu zmienić na lepsze.

About the Author

Mark Hubert Kamerton jest psychologiem transpersonalnym, life coachem i trenerem rozwoju osobistego. W ciągu ostatnich kilkunastu lat udzielił setki prywatnych sesji coachingowych dla kobiet, mężczyzn i par.

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x