Co dla Kobiety jest Ważne w Związku? Poznaj 6 Potrzeb Kobiet. - Mars i Wenus

Co dla Kobiety jest Ważne w Związku? Poznaj 6 Potrzeb Kobiet.

Gdy Twój mężczyzna zna te różnice, to łatwiej mu jest zaakceptować i zaspokoić Twoje najważniejsze potrzeby. Gdy Twoje potrzeby są zaspokojone, wtedy doceniasz swój związek i jesteś wdzięczna mężczyźnie, z którym dzielisz swoje życie.

Kobieta ma inne potrzeby niż mężczyzna i dlatego nie zawsze potrzeby mężczyzn zgadzają się z potrzebami kobiet, co może prowadzić do frustracji, konfliktów i narastającego napięcia między partnerami. Gdy potrzeby kobiety nie są zaspokojone, to wtedy czuje się ona nieszczęśliwa w związku.

Czy dałaś szansę swemu mężczyźnie aby poznał Twoje potrzeby? Jeśli nie to zrób to jak najszybciej. Jeśli natomiast on od dawna wie czego potrzebujesz, ale nic z tym nie robi to zastanów się czy jesteś w odpowiednim związku, który zapewnia Ci zaspokojenie Twoich głównych potrzeb?

Oczywiście jest to tylko ogólny zarys potrzeb, gdyż każda kobieta jest inna, nie mniej jednak opisane potrzeby przyczyniają się do stworzenia szczęśliwego związku:


Kobieta potrzebuje uwagi kogoś, kto się o nią zatroszczy.

Kobieta potrzebuje miłości i opieki. Jeśli to dostaje, to będzie dawała też bardzo dużo od siebie. Kobieta potrzebuje uwagi mężczyzny, który się nią zaopiekuje nawet jeśli ona pod każdym względem jest niezależna i samowystarczalna. Im bardziej dojrzała i wrażliwa jest kobieta, tym trudniej mężczyźnie jest się nią opiekować, gdyż przyjmuje ona wsparcie tylko od tych mężczyzn, którzy potrafią obdarzyć ją subtelną i prawdziwą miłością. Wsparciem dla kobiety jest taki mężczyzna, który daje jej poczucie bezpieczeństwa w każdej sytuacji poprzez umiejętność zachowania odpowiedniej postawy w trudnych emocjonalnie sytuacjach. Nawet gdy kobieta jest niezależna i spokojna o swoją przyszłość to w głębi serca potrzebuje mężczyzny, który się o nią zatroszczy.

Jeżeli kobieta z różnych powodów ma negatywny wzorzec mężczyzny, wtedy może jej się wydawać, że nie potrzebuje mężczyzny. Często takie myślenie spowodowane jest chęcią wyparcia przeszłości i negatywnych zdarzeń związanych z mężczyzną. Aby stworzyć szczęśliwy związek kobieta musi naprawić i uzdrowić negatywny wzorzec mężczyzny.


Jak negatywny wzorzec mężczyzny wpływa na Twoje życie i jak możesz to zmienić dowiesz się z Darmowego Mini KURSU dla Kobiet.  Kliknij TUTAJ.

Kobieta potrzebuje czasu, kiedy nie musi się troszczyć o potrzeby innych.

Kobieta czasem potrzebuje wagarów od codzienności i czasu dla siebie. Jeśli jej mężczyzna rozumie, że taki dystans jest dla niej ważny, to ona jest spokojna, że bez niej nic się nie zawali, bo jest ktoś kto ją w takich chwilach wyręczy. Kobieta potrzebuje czasu na rozwijanie siebie, swoich pasji i na zadbanie o swoje dobre samopoczucie. Inwestowanie w siebie i zapewnienie sobie czasu na rozwój osobisty.

Kobieta musi mieć poczucie, że nie buduje swojego związku kosztem własnego samorozwoju, odpoczynku czy relaksu. Kobieta spełniona, zadbana i wypoczęta dużo chętniej zatroszczy się o potrzeby innych niż kobieta, która jest na każde zawołanie i nie ma czasu aby zrobić coś dla siebie. Im bardziej kobieta jest szczęśliwa i spełniona, tym bardziej szczęśliwi są ludzie wokół niej.

Kobieta potrzebuje kogoś, kto ją rozumie i przy kim może czuć się bezpiecznie.

Kobieta zmienną jest w swoich emocjach, decyzjach i nastrojach. Mężczyzna może się w tym pogubić i może mu sprawić trudność. Gdy mężczyzna rozumie, akceptuje zmienne nastroje kobiety i potrafi spokojnie przeczekać gorsze chwile będzie w stanie być w pobliżu i służyć swoim ramieniem. Kobieta chce przy swoim mężczyźnie czuć się bezpiecznie. Kobieta potrzebuje mężczyzny, któremu zależy na związku i wspólnej przyszłości. Zależy jej na budowaniu wspólnych celów, planów i działania dla wspólnego dobra i tego oczekuje od mężczyzny, z którym wiąże swoją przyszłość.

Kobieta potrzebuje mężczyzny, który będzie działał dla dobra ich związku bez zbędnych pytań i wyznaczonych grafików. Poczucie bezpieczeństwa jest dla kobiety bardzo ważne i szuka ona mężczyzny, który zapewni jej to poczucie bezpieczeństwa we wszystkich sferach życia: emocjonalnej, finansowej, cielesnej czy zawodowej.

Kobieta potrzebuje kogoś, kto ją wysłucha i zauważy.

Kobieta potrzebuje uwagi mężczyzny, kogoś z kim mogłaby rozmawiać o swoich uczuciach i kto odwzajemnia jej uczucia. Gdy kobieta intuicyjnie odczuwa, że coś jest nie tak ma potrzebę rozmowy o swoich odczuciach i wszystkich problemach jakie się z tym wiążą. Jeśli kobieta nie spotka się ze zrozumieniem swojego mężczyzny, zacznie się zajmować coraz szerszym kręgiem spraw, aż trafi na coś co wreszcie zainteresuje partnera i zaangażuje go emocjonalnie.

Mężczyzna, który rozumie potrzeby swojej kobiety odkrywa, że wysłuchanie jej nie jest wcale takie trudne, a jej sprawia to przyjemność. Kobieta lubi gdy mężczyzna pyta ją o zdanie, daje jej wtedy odczuć, że jej opinie są dla niego ważne. Kobieta czuje gdy jest zauważana i wysłuchana i daje jej to oparcie nawet w najtrudniejszych chwilach.

Kobieta nie zawsze oczekuje od swego mężczyzny gotowej rady czy rozwiązania problemu, ona najczęściej po prostu potrzebuje dobrego słuchacza.

Kobieta potrzebuje kogoś, kto będzie za nią tęsknił i jej pożądał.

Tak jak mężczyzna potrzebuje pełnej akceptacji tak kobieta potrzebuje czuć, że on za nią tęskni, kocha ją i pożąda. Kobieta oczekuje zapewnień, że jest tą jedyną z którą on chce spędzać swój czas. Ona ma potrzebę bycia docenianą i podziwianą. Komplementy i zapewnienia o miłości wzmacniają w kobiecie Poczucie Własnej Wartości.

Kobieta w związku potrzebuje wyłączności, wierności i jasnych perspektyw na przyszłość. Rani ją gdy czuje się w związku tą drugą, niewartą pożądania lub mniej ważną niż praca, koledzy, zainteresowania…

Kobieta chce mieć pewność, że mężczyzna traktuje ją i ich związek poważnie i ich wspólna przyszłość jest dla niego priorytetem.

Mężczyzna nie może doprowadzić do tego, aby jego wybranka martwiła się o inną kobietę i miała powody do zazdrości. Ona potrzebuje mieć pewność, że jest tą, której on pragnie, potrzebuje i pożąda. Kobieta potrzebuje mężczyzny, który się nie wstydzi powiedzieć, że tęskni i dla którego utrata Ciebie byłaby najgorszą rzeczą jaka może się wydarzyć. Kobieta chce mężczyzny, który nie wstydzi się swoich uczuć, chce być pewna, że jego uczucia są szczere i że się nie zmienią.

Kobieta potrzebuje kogoś, kto ją kocha i uważa za kobietę wyjątkową.

Jeżeli kobieta czuje, że jest warta miłości, słabnie jej naturalna skłonność do brania wszystkiego na siebie i martwienia się o wszystko. Gdy kobieta czuje się kochana może się odprężyć i poczuć się wyjątkowo. Kobieta chce czuć się najważniejsza w świecie swojego mężczyzny. Chce czuć, że jest jedyna w swoim rodzaju, że jest wyjątkowa. Mężczyzna może myśleć, że skoro raz powiedział kobiecie że ją kocha i do tej pory tego nie odwołał, to jest to nadal aktualne. A kobieta potrzebuje zapewnień o uczuciu częściej niż raz na miesiąc. Kobieta lubi czuć się dla swojego mężczyzny najpiękniejsza, lubi gdy jej mężczyzna zachwyca się jej urodą, zdolnościami, osobowością, wtedy czuje się kochana.

Kobieta potrzebuje kochać z wzajemnością i potrzebuje zainteresowania jej sprawami, uczuciami i emocjami.

Kobieta potrzebuje kochać mężczyznę i potrzebuje zapewnień o uczuciu nie dlatego, że w nie wątpi ale dlatego, że chce o tym słyszeć.

Tworzenie szczęśliwego związku jest czasami bardzo trudne. Pojawiające się problemy mogą stać się źródłem konfliktów i rozczarowań, albo mogą posłużyć do przeanalizowania związku, zrozumienia potrzeb, oraz odbudowania bliskości i zaufania.

Każda kobieta szuka mężczyzny który będzie trafiał w jej oczekiwania, rozumiał jej potrzeby i akceptował różnice pomiędzy męskim a kobiecym sposobem myślenia.

Jeśli pragniesz, aby Twój związek był pełniejszy i bardziej satysfakcjonujący pomyśl o jasnym przekazaniu swoich potrzeb partnerowi, on może się nie domyślić czego pragniesz i nie zawsze musi potrafić czytać w Twoich myślach.                                                         Zapisz się i już dzisiaj skorzystaj z  ciekawych i praktycznych informacji zawartych w Darmowym Mini-KURSIE dla Kobiet. 

About the Author

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x