8 Typów Mężczyzn, których Powinnaś Unikać. - Mars i Wenus

8 Typów Mężczyzn, których Powinnaś Unikać.

Czy wiesz jakich Typów Mężczyzn Powinnaś Unikać?

  • Czego tak naprawdę szukasz w mężczyźnie?
  • Czy masz swój Typ mężczyzny, który nie zmienia się od lat?
  • Czy też wręcz przeciwnie – nie masz określonego Typu przyszłego partnera?

Jeśli interesuje Cię stały związek z mężczyzną, a chcesz uniknąć rozczarowania i porażki, to musisz dokonać wyboru odpowiedniego Typu mężczyzny. Podczas znajomości, randek i spotkań uważnie obserwuj jego zachowania, charakter i nie angażuj się zbyt mocno zanim go dobrze nie poznasz.

Nawet jeśli będziesz bardzo ostrożna w swoich wyborach i lokowaniu uczuć, to wiedz, że jest kilka Typów mężczyzn, których powinnaś unikać jak ognia:

1. Narcyz i Egocentryk.

Uwielbia tylko siebie i jest sam dla siebie najwspanialszą osobą pod słońcem. Jego potrzeby są zawsze na pierwszym miejscu i nie ma skrupułów uszczęśliwiając siebie kosztem innych. Taki mężczyzna nie uznaje kompromisów i nie robi nic z myślą o innych. Nawet jeśli zrobi Ci prezent, to tylko po to aby pokazać jaki jest wspaniały. Jest szczęśliwy gdy kobieta nim się zachwyca, chwali go w obecności innych i jest wpatrzona w niego jak w obraz.

Gdy zdecydujesz się być z takim mężczyzną, to lepiej abyś nie odnosiła w swoim życiu żadnych sukcesów, aby nie robić mu konkurencji 🙂 Narcyz ponad wszystko nie lubi konkurencji, szczególnie ze strony swojej partnerki. Rola oddanej pocieszycielki i zachwyconej kobiety jest na dłuższą metę bardzo męcząca i szkoda Twojego czasu na mężczyznę, który w swoim samouwielbieniu kompletnie Cię nie zauważa i nie docenia.

2. Apodyktyczny Macho.

To Typ, który ma obsesję kontrolowania wszystkiego, lubi rządzić, wydawać polecenia, a kobietę traktuje tylko jako ,,dodatek,, do swojego życia. Z takim mężczyzną partnerski związek jest nie do zrealizowania. Często taki Typ mężczyzny kreuje się na Macho, aby ukryć swoje niskie poczucie własnej wartości i kompleksy. Macho będzie Cię traktował instrumentalnie, nie otrzymasz od niego potrzebnej pomocy, bo dla niego podstawową wartością jest samozadowolenie.

W tworzeniu bliskiej relacji z Typem Macho nie ma miejsca na poczucie stabilności i partnerstwo. Jeśli będziesz liczyła na jego poczucie lojalności, to możesz się przeliczyć. Brak dojrzałości emocjonalnej i wyrachowanie, to wady, które skreślają go jako potencjalnego partnera na całe życie.

3. Podrywacz.

Potrafi prawić komplementy jak nikt inny, jest zabawny i pozytywnie nastawiony… ale,do wielu kobiet na raz. Nie będzie miał skrupułów podrywając Twoją przyjaciółkę nawet w Twojej obecności. Dla niego zdrada nie jest żadnym przewinieniem, bo to jego sposób bycia. Nawet jeśli ciężko Ci będzie oprzeć się jego urokowi i słodkim słówkom i nie chcesz być tylko kolejną zdobyczą – to trzymaj się z daleka od podrywacza. Lepiej w porę przerwać taką relację niż narażać się na cierpienie po kolejnych zdradach.

Podrywacz rzadko kiedy się zakochuje do tego stopnia, aby zmienić swój sposób bycia. Romanse, przelotne znajomości lub nawet przygody na jedną noc nie zagrażają jego wolności. Natomiast partnerski związek wymagałby zmiany stylu życia, co dla podrywacza jest nierealne.

4. Ofiara.

Ten Typ mężczyzny, to ekspert od wywoływania poczucia winy. On nigdy nie widzi swoich braków lub błędów, kreuje siebie na ofiarę i tak przedstawia każdą sytuację, abyś to Ty czuła się winna. On zawsze będzie grał biednego i pokrzywdzonego, a Ty będziesz musiała go przepraszać, bo inaczej jego fochy będą ,,królowały,, w waszym związku. Najgorsze jest to, że cokolwiek byś nie zrobiła, czy nie powiedziała, to Ofiara będzie i tak wciąż niezadowolona i znajdzie coś do czego będzie mogła się przyczepić. Dla niego codzienność, to pasmo cierpień i niesprawiedliwości.

Życie z Ofiarą to męczarnia, a gdy w porę się nie spostrzeżesz w co on Cię wciąga, to z czasem sama możesz stać się wiecznie niezadowoloną i opryskliwą osobą. Niestety kto z kim przystaje taki się staje. Pamiętaj, że takich Typów mężczyzn musisz unikać za wszelką cenę i nie dać się wciągnąć w ich gry.

5. Tyran.

Jest zdecydowany i bardzo stanowczy. Przy nim czujesz się bezbronna i osaczona. Tyran lubi wszystko i wszystkich krytykować i ośmieszać. To on zawsze decyduje o tym co będziecie robić, co będziecie jeść i gdzie spędzicie urlop. Gdy nie ma nad Tobą kontroli, to się denerwuje i wymaga Twojego bezkompromisowego posłuszeństwa. Związek z takim mężczyzną spowoduje, że ciągle będziesz musiała uważać na to, co robisz, aby go czymś nie urazić. Tyran będzie próbował wywołać w Tobie poczucie winy za swoje błędy i zachowanie.

Związek z takim partnerem, to częściej uzależnienie i przyzwyczajenie niż miłość. Bliska relacja z tyranem często przeradza się w Toksyczny Związek z którego ciężko jest się uwolnić. Musisz zdać sobie sprawę, że związek w którym ktoś Cię poniża nie ma szans, jest bezcelowy i należy go jak najszybciej zakończyć.

6. Notoryczny Kłamca.

Ten Typ mężczyzny może w bardzo krótkim czasie zniszczyć zaufanie i przyjaźń w związku. Gdy ktoś nadużywa kłamstwa, to sam zaczyna się gubić we własnych słowach, zależy mu głównie na osiągnięciu pewnych korzyści i kreowaniu własnej osoby na bardziej atrakcyjną. Kłamstwa i nieuczciwość trwale ranią i są najczęstszym powodem rozpadu relacji partnerskich.

Wytrawny kłamca będzie patrzył Ci prosto w oczy i kłamał bez zająknięcia, a Ty się nawet nie spostrzeżesz, że on Cię notorycznie oszukuje. Kiedy okażesz swoje wątpliwości możesz spotkać się z kontratakiem, że to Ty jesteś winna, bo szpiegujesz, sprawdzasz i mu nie ufasz. Dość często kłamca poza w prowadzaniem w błąd Ciebie, oszukuje też samego siebie, aby stworzyć idealny obraz swojej osoby.

7. Zestresowany Pesymista.

To Typ mężczyzny, który jest zaprogramowany, aby myśleć negatywnie i zawsze mieć poczucie zachwianego bezpieczeństwa. Dosłownie jak jaskiniowiec obawia się o swoje jutro i o swoje przetrwanie. Stres wpływa na każdy aspekt jego życia i nie pozwala mu na pozytywne spojrzenie w przyszłość. Zestresowany żyje w negatywnej spirali, którą sam nakręca i będzie chciał również Ciebie zarazić swoim pesymizmem.

To Typ, który uważa że nie może być szczęśliwy, bo wszystko co dobre przydarza się innym. Już dawno klinicznie udowodniono, że u pesymisty zmniejsza się poziom hormonów odpowiedzialnych za sprawność układu immunologicznego i długość życia.

8. Manipulant.

Manipulanci świetnie umieją wydobyć od Ciebie wszelkie informacje i ujawniać słabości, aby móc użyć tych informacji przeciwko Tobie, gdy tylko nadarzy się okazja. Używają plotek jako broni, a w ich fałszywym- ,,miłym,, sposobie bycia zawsze jest ukryte drugie dno. Manipulanci będą wykorzystywać Twoją hojność i Twoje sumienie, sami nie dając nic w zamian. Ceną manipulacji może być nawet utrata Twojej własnej tożsamości.

Życie z manipulantem to ciągła huśtawka: jednego dnia chce od Ciebie odejść a na drugi dzień wyznaje Ci dogłębną miłość, jednego dnia Cię kocha, a drugiego – nienawidzi. Oczekiwania manipulanta będą wiecznie niezaspokojone, niezależnie od tego jak bardzo będziesz się starała. Manipulant to Typ mężczyzny, który potrafi pozbawić Cię energii jak nikt inny!

Jeśli wchodzisz w relację bez przyszłości tylko dlatego, że boisz się samotności lub uciekasz od problemów, to możesz zbyt pochopnie dokonać wyboru i ,,wpakować,, się w relację z nieodpowiednim Typem mężczyzny.

Jeśli panicznie boisz się zostać sama i dlatego decydujesz się na związek z destrukcyjnym partnerem to zapisz się na Bezpłatny Mini Kurs dla Kobiet i dowiedz się co możesz zrobić aby znaleźć odpowiedniego partnera i Stworzyć Szczęśliwy Związek.

About the Author

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x