5 Sposobów jak podbudować Ego Swojego Mężczyzny

5 Sposobów, jak Podbudować EGO Swojego Mężczyzny.

Coraz częściej kobiety chcą radzić sobie same ze wszystkim, przejmują męskie cechy i męskie obowiązki. Robią to z dwóch powodów: chcą być samowystarczalne i niezależne lub po prostu nie mają wystarczającego oparcia w swoim partnerze. Dzisiejsze pokolenie kobiet jest znacznie silniejsze niż pokolenie naszych mam czy babć. Ale czy naprawdę musimy być takie silne i niezależne, może czasami lepiej jest trochę odpuścić dla dobra związku?

Kiedy kobieta na każdym kroku pokazuje swoją wyższość, podejmuje większość decyzji, zawsze stawia na swoim, nie liczy się z opinią swojego partnera a na koniec sama zmienia koło w samochodzie i przestawia meble, to do czego potrzebny jest jej mężczyzna?

Jeśli nie będziesz wspierała i doceniała swojego partnera, to wcześniej czy później jego Ego zacznie spadać w dół, a Ty zauważysz, że żyjesz u boku niespełnionego i zakompleksionego mężczyzny. Mężczyzna niedoceniony staje się nieszczęśliwy i może zacząć szukać szczęścia u boku kobiety, która go doceni.

Mężczyzna musi mieć poczucie kontroli nad tym, co się dzieje w związku i wokół niego, albo przynajmniej świadomość, że może mieć na to jakikolwiek wpływ.

Nawet jeśli to wszystko z Twojego punktu widzenia wygląda dość niewinnie, bo po prostu uważasz, że jesteś zaradniejsza, bardziej zorganizowana i dużo lepsza w planowaniu lub po prostu uważasz, że zawsze masz rację, to jeśli chcesz być w partnerskim i szczęśliwym związku to wiedz, że taki podział ról i taki układ nie zda egzaminu.

Dlatego, czym szybciej uświadomisz sobie co jest ważne dla Twojego mężczyzny, a co ,,kastruje,, jego Ego i jak możesz to dość subtelnie naprawić, tym bliższa będziesz kreowania szczęśliwego i partnerskiego związku.
Poznaj kilka sprawdzonych i skutecznych sposobów na poprawienie poczucia męskości i podbudowania Ego Twojego Mężczyzny:

1. Chwal Go!

Gdy mężczyzna jest chwalony doceniany i podziwiany, wtedy jego Ego rośnie w zaskakującym tempie. Gdy będziesz go chwaliła, to zwróć uwagę jak rozpromienia mu się twarz, prostuje się sylwetka, wciąga brzuch i staje się chętny do współpracy :). Okazuj partnerowi swoją wdzięczność i mów, że jesteś z niego dumna, szczególnie przy znajomych i rodzinie. Oczywiście komplementy powinny być odpowiednio dawkowane, aby się mu nie przewróciło w głowie z nadmiaru pochlebstw. Dla Twojego mężczyzny ogromne znaczenie ma to, co o nim myślisz i jak go traktujesz, każde Twoje dobre słowo utwierdza go w przekonaniu że wybrał odpowiednią partnerkę. Mężczyzna, który widzi wdzięczność swojej partnerki za wykonane czynności częściej i chętniej będzie pomocny. Dzięki Twoim komplementom on będzie czuł się potrzebny a nawet niezastąpiony.

2. Pozwól mu być Pewnym Siebie.

Pewność siebie to jedna z ważniejszych i pożądanych przez kobiety cech męskich. Może nie wiesz, ale masz ogromny wpływ na rozwój tej części osobowości swojego partnera. Mężczyzna pewny siebie i swojej wartości będzie miał więcej do zaoferowania Tobie i waszemu związkowi. Gdy mężczyźnie brakuje pewności siebie, wewnętrznego bezpieczeństwa i zadowolenia z siebie, może udawać że posiada te cechy i zachowuje się zarozumiale, egocentrycznie lub przechwala się tym co posiada. Mężczyzna, który nie udaje swojej pewności siebie jest przekonywający w tym co mówi i robi. Potrafi walczyć o swoje i nie wyrzeka się swoich przekonań. Jeśli docenisz w mężczyźnie jego cechy, nie będziesz kwestionowała jego pewności siebie i będziesz go wspierała w samodoskonaleniu się, to Twój mężczyzna będzie umiał poradzić sobie w każdej sytuacji zachowując się jak gentleman.

3. Przytulaj się do Niego.

Nie wstydź się szukać oparcia w swoim mężczyźnie, zarówno oparcia mentalnego jak też fizycznego. Dotyk jest bardzo ważny, a słabość jest raczej naturalna cechą kobiety, która może działać na Twoją korzyść. Nie wyzbywaj się swoich kobiecych cech i szukaj oparcia w ramionach swojego mężczyzny, pozwól mu poczuć, że w jego ramionach czujesz się bezpiecznie. Przytulaj się jak najczęściej do swojego mężczyzny. Dzięki temu on będzie mógł się poczuć jak Twój obrońca: silny, potrzebny i dający Ci poczucie bezpieczeństwa i wewnętrznego spokoju. Czym częściej będziesz przytulała się do swojego partnera tym silniejsze będzie wasze przywiązanie i poczucie bliskości. Przytulanie aktywuje wydzielanie się oksytocyny – hormonu związanego między innymi z poczuciem szczęścia i jest wyrazem troski o partnera.

4. Pozwól mu Podejmować Decyzje.

Jeśli jesteś przekonana, że tylko Ty możesz podejmować ważne decyzje, bo uważasz się za odpowiedzialniejszą i rozważniejszą, to spróbuj to zmienić i pozwól mu na podejmowanie decyzji dotyczących waszego związku i wspólnego życia. Jeśli to dla Ciebie zbyt wiele to zacznij od ,,przekazania mu pałeczki,, w kwestiach mniej istotnych- może Cię zaskoczy swoim myśleniem i działaniem? Na pewno nic nie stracisz, a wręcz przeciwnie możesz wiele zyskać. Mężczyźni pantoflarze, wiecznie uzależnieni od zdania swojej partnerki nie są zbyt atrakcyjni. Mężczyźni ogólnie szybciej podejmują decyzje niż kobiety, gdy Ty będziesz się zastanawiała tygodniami gdzie pojechać na wakacje, to on już dawno zarezerwuje miejsce, sprawdzi pogodę i zaplanuje ciekawe miejsca do zwiedzenia. Daj mu tylko szansę, wolną rękę i zaufaj…..jeśli z jakichkolwiek powodów to się nie uda, to następne wakacje zaplanujesz TY!

5. Proś Go o Pomoc.

Współczesna kobieta jest silna, samodzielna i niezależna. Gdy jesteś sama ( z różnych powodów: Twój Partner wyjechał, czy też chwilowo jesteś singielką itp…) to te cechy są jak najbardziej przydatne, potrafisz sama zmienić korki, zrobić remont i przemeblować pokój. Ale chyba zgodzisz się, że są to prace, które w większości wymagają typowo męskiego zaangażowania? Dlatego jeśli jesteś w związku, to pozwól swojemu partnerowi zająć się tymi wszystkimi sprawami, które wymagają siły i męskich mięśni. Gdy Robisz wszystko za swojego partnera, to w ten sposób dajesz mu do zrozumienia, że on może sobie siedzieć w fotelu z pilotem w ręku, podczas gdy Ty mocujesz się z zepsutą pralką. W ten sposób utwierdzasz go w przekonaniu, że on wcale nie jest Ci potrzebny. Dlatego zamiast kolejny raz sama dźwigać zgrzewkę wody i worek ziemniaków, poproś go o pomoc. On poczuje się silny, męski i będzie wiedział, że jest Ci potrzebny. Ty w tym czasie odpoczniesz, weźmiesz relaksującą kąpiel lub poczytasz gazetę przy filiżance kawy. Nie zapomnij mu podziękować, możesz też dodać kilka pozytywnych słów na temat jego siły i jak bez niego byłoby Ci trudno poradzić sobie z tym wszystkim. 🙂

Mężczyźni są naprawdę mniej skomplikowani od kobiet, niewiele potrzebują aby czuć się dobrze i aby ich Ego było na dostatecznym poziomie. Niestety kobiety codziennie coraz bardziej wyrzekają się swojej kobiecości i zrzekają kobiecych praw, przez co mężczyźni czują, że są im coraz mniej potrzebni, dlatego też znalezienie idealnego mężczyzny graniczy z cudem. Nie staraj się więc za wszelką cenę być samowystarczalną i pozwól swojemu partnerowi być prawdziwym mężczyzną w waszym związku. Każdego dnia masz wybór możesz urazić Ego swojego partnera lub je podbudować.

Jeśli uda Ci się podbudować Ego swojego mężczyzny, to będziesz miała przy sobie pewnego siebie, męskiego i szczęśliwego mężczyznę, takiego który wiele może i chce dla Ciebie zrobić.

Jeżeli chcesz się dowiedzieć na czym polega budowanie partnerskiego związku i chcesz poznać Trzy Kroki do Szczęśliwego Związku to:

Kliknij TUTAJ

i dowiedz się co już dzisiaj możesz zrobić, aby kreować partnerski związek.

About the Author

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x