5 Różnic Między Prawdziwą Miłością a Przywiązaniem. - Mars i Wenus

5 Różnic Między Prawdziwą Miłością a Przywiązaniem.

Czy Twój związek to miłość czy tylko przywiązanie?

Miłość może być skomplikowana, a ten artykuł wyjaśnia niektóre z różnic między przywiązaniem, a prawdziwą miłością . Pielęgnowanie bieżącej relacji jest bardzo ważne jeśli chcesz, aby w Twoim związku zawsze była obecna prawdziwa miłość. Kiedy miłość jest połączona z przywiązaniem, to wtedy w relacji partnerskiej wszystko jest w porządku, ale gdy nie ma uczucia miłości i jest tylko przywiązanie, to taki związek nie jest bezinteresowny. Artykuł przybliży Ci główne różnice między prawdziwą miłością a samym przywiązaniem.

1. Miłość jest Bezinteresowna, Przywiązanie Kieruje się Egoizmem.

Gdy jesteś zakochany, zależy Ci, aby Twoja druga połówka była szczęśliwa. Zawsze upewniasz się czy Twój partner czuje się kochany i spełniony. Między wami nie ma walki i gier pokazujących wyższość któregoś z partnerów, nikt nie stara się zdominować relacji. Patrzycie na siebie i odbieracie się z poziomu serca.

  • Gdy łączy was tylko przywiązanie, to każdy dba wyłącznie o swoje ,,interesy,,. Stajecie się silnie od siebie uzależnieni, oceniacie siebie nawzajem kierując się egoizmem. Zamiast konfrontować wspólne problemy, wykorzystujecie się, aby poprawić swoją samoocenę i wypełnić pustkę w sobie. Winicie siebie nawzajem za to, że nie jesteście szczęśliwi.

2. Miłość jest Wyzwalająca, Przywiązanie jest Kontrolowaniem.

Wzajemna miłość pozwala być sobą niezależnie od sytuacji. Twój partner pokazuje Ci jaki jest naprawdę i nie musi ukrywać własnych słabości. Wzajemne zaufanie jest dla was wyzwalające i staje się potężnym katalizatorem dla waszego rozwoju osobistego. W waszym związku miłość nie potrzebuje kontroli. Oboje akceptujecie siebie takimi jacy jesteście naprawdę i wspólnie zachęcacie się do realizacji własnych planów i marzeń.

  • Gdy na pierwszym miejscu jest przywiązanie, to powoduje ono chęć kontrolowania partnera. Kontrola i sprawdzanie daje wam złudne poczucie bezpieczeństwa. Brak poczucia kontroli działa na was wręcz lękotwórczo i prowadzi do zaborczości. Kontrolując partnera podświadomie kontrolujecie siebie, swoje odczucia, myśli i reakcje.

3. Miłość Pozwala się Realizować, Przywiązanie jest Obciążaniem.

Jeśli jesteście zakochani, to Ty i Twój partner realizujecie się dając sobie wsparcie. Gdy oboje się rozwijacie, aby stać się najlepszą wersją siebie, jesteście szczęśliwi gdy osiągacie zamierzone cele. Możesz zawsze liczyć na wsparcie i zrozumienie swojego partnera i Ty również zrobisz wszystko, aby on osiągnął swoje cele i marzenia.

  • W przypadku kontrolowania wspólnych relacji obciążacie swój rozwój i samorealizację. Wasze nierozwiązane problemy narastają i powodują niepotrzebną zależność. To ogranicza wzrost obu stron i sprawia, że trudno jest wam kochać partnera w zdrowy sposób.

4. Miłość jest Wieczna, Przywiązanie jest Przemijające.

Miłość przetrwa upływ czasu. Nawet wtedy, gdy Ty i Twój partner z różnych powodów nie możecie być razem to łączące was silne uczucie przetrwa wszystko. Dojrzała, prawdziwa i bezinteresowna miłość nigdy nie przemija. Każda chwila osobno staje się dla was wiecznością, ale sama myśl o tym, że jesteście dwoma połówkami jednej całości daje wam poczucie szczęścia i spełnienia.

  • Gdy miłość przemija i zostaje tylko przywiązanie, to łączące was na początku uczucie może już nie wrócić. Gdy po rozstaniu nie cierpisz zbyt długo, może to oznaczać, że jeszcze nie znalazłaś swojej prawdziwej miłości. Przywiązanie bez miłości często prowadzi do ,,nowych poszukiwań,, i zdrady partnera. Gdy w związku nie jesteście dla siebie najważniejsi to szukacie szczęścia gdzie indziej. Jeśli decydujecie się na szybkie wyście z wspólnej relacji to okazuje się, że nic już was nie łączy, nawet przywiązanie.

5. W Miłości nie ma Miejsca na Ego, Przywiązanie jest Zwiększaniem Ego.

W bezinteresownej miłości nie ma miejsca na ego, uczucia są najważniejsze i przez ich pryzmat patrzycie na siebie i wasze otoczenie. Związek Bratnich Dusz powoduje ,,odstawienie,, ego na bok. Stajecie się mniej samolubni i bardziej zwracacie uwagę na dobro partnera. Co ważniejsze, oboje macie odwagę akceptować wszystkie swoje słabości i zalety, nie potrzebujecie zmieniać partnera według swoich potrzeb. Gdy ego znika następuje komunikacja z poziomu czystego, otwartego serca.

  • Alternatywnie, związki oparte na zależności są zwykle zdominowane przez ego. To dlatego wiele osób wielokrotnie wchodzi w niezadowalające związki, w których można zauważyć te same, powtarzające się problemy. Ego powoduje, że nie uczycie się na swoich błędach, ale szukacie kogoś, kto podporządkuje się waszym oczekiwaniom. Silne ego wywołuje wrażenie, że nie możecie być szczęśliwi bez swojego partnera, ale będąc z nim też nie jesteście szczęśliwi. Jeśli nie wiesz jak stworzyć szczęśliwą relację z partnerem to Kliknij TUTAJ i dowiedz się Jak Stworzyć Szczęśliwy Związek.

Jeśli nie jesteś jeszcze w związku, to życzę Ci abyś znalazła swoją drugą połówkę, swoją Bratnią Duszę i zbudowała wspaniały związek oparty na prawdziwej miłości. Do tego czasu możesz zadbać o to, aby przyciągnąć jak najbardziej odpowiednią osobę dla siebie. Jeśli miłość jest dla Ciebie ważna i chcesz stworzyć związek na dobre i na złe, to już dzisiaj możesz skorzystać z Darmowego Minikursu dla Kobiet: ,, Czy Ty Również Popełniasz 3 Główne Błędy Szukając Swojej Drugiej Połówki,,. Biorąc udział w Kursie, sprawisz że, Twoja podświadomość otworzy się na znalezienie prawdziwej miłości i idealnego partnera.

About the Author

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x