15 Znaków, że Znalazłaś swoją bratnią duszę - Mars i Wenus

15 Znaków, że Znalazłaś swoją bratnią duszę

Miłość jest czymś czego potrzebujesz w swoim życiu aby być szczęśliwą i spełnioną. Miłość daje poczucie bezpieczeństwa i przynależności, daje siłę, moc i chęć do życia. Jesteś jedyna w swoim rodzaju i wyjątkowa dlatego Twoja życiowa droga będzie wyjątkowa. Wybierając swój kierunek chciałabyś na pewno odnaleźć swoją bratnią duszę. Podobno dla każdego z nas istnieje gdzieś, idealnie dopasowana bratnia dusza.

Twoja prawdziwa bratnia dusza będzie wspaniale Cię uzupełniała i da Ci poczucie doskonałej harmonijnej jedności i szczęścia. Każdy potrzebuje kogoś, kto pomoże mu stać się lepszym człowiekiem i najlepszą wersją siebie. Znalezienie prawdziwej bratniej duszy może być trudne, ale jeśli Ci się już to uda to poznaj 15 głównych znaków potwierdzających to, że trafiłaś na odpowiednią osobę:

1. Czujecie się tak, jakbyście znali się całe życie.

Masz wrażenie że wasze ścieżki już się kiedyś skrzyżowały. Czujecie głębokie połączenie i jakbyście znali się całe życie. Jest między wami magiczna nić porozumienia. Czujecie wzajemne przyciąganie, jesteście dla siebie wyjątkowi i ważni.

2. Ufacie sobie bezgranicznie.

Kiedy mężczyzna jest zaradny i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji to kobieta czuje się przy nim bezpiecznie i spokojnie. Mając przy sobie takiego mężczyznę nie musisz martwić się o wymianę koła, mijający termin kredytu, czy tym, że nie starczy wam pieniędzy do ,,pierwszego,,. Odpowiedzialny mężczyzna zawsze wie co ma robić, jest świadomy tego co się wokół niego dzieje i ponosi konsekwencje swoich decyzji.

3. Jesteście jednością.

Coś w głębi mówi Ci, że to jest jedyna i idealna osoba dla Ciebie. Oboje jesteście przekonani, że tworzycie jedność i macie ogromne szczęście, że się odnaleźliście. Jesteście dla siebie stworzeni. Twoja druga połowa jest największą miłością Twojego życia.

4. Czujecie swoją obecność.

Bez względu na to, czy jesteście obok siebie, w innych pokojach czy w innych miastach to zawsze czujecie swoją obecność. W każdym miejscu czujesz się bezpiecznie, bo wiesz, że zawsze ta druga osoba jest blisko Ciebie, jeżeli nie cieleśnie, to duchowo.

5. Odgadujecie wzajemnie swoje myśli.

Głębokie połączenie między wami pozwala na odgadywanie swoich myśli zanim zostaną zamienione na słowa. Potraficie w tej samej chwili oboje wypowiedzieć te same słowa i macie te same pomysły. Czytacie w swoich myślach i potraficie przewidzieć czego pragnie druga osoba.

6. Czujesz to co Twoja Bratnia Dusza

Przeżywacie te same uczucia: smutek, niepokój i stres. Kiedy Twojej drugiej połówce jest smutno to identyfikujesz się z nią i czujesz to co ona. Przeżywacie też wspólnie i dzielicie się pozytywnymi uczuciami szczęścia i radości.

7. Znacie wszystkie swoje wady i zalety.

Znacie się jak ,,łyse konie,, akceptujecie siebie takimi, jakimi jesteście. Jesteście wyrozumiali dla siebie, swoich przyzwyczajeń i wyborów. Swoje zalety stawiacie ponad wadami i szanujecie swoje prawa. Zawsze wiesz jak sprawić radość swojej bratniej duszy i ona wie co Tobie daje szczęście.

8. Macie wspólne życiowe cele.

Oboje jesteście po tej samej stronie ważnych dla was wartości, etyki, i celów. Możecie mieć inny sposób na osiągnięcie tych celów, ale oboje dążycie do tego samego rezultatu końcowego. Wspólne cele i marzenia umacniają wasz związek.

9. Potraficie ze sobą rozmawiać.

Niektóre rozmowy mogą być trudne, ale wy zawsze i na każdy temat potraficie ze sobą konstruktywnie rozmawiać. Nie ma dla was problemów, których nie moglibyście wspólnie rozwiązać. Potraficie ze sobą rozmawiać spokojnie nawet na tematy, które wywołują ogromne emocje. Wasze odczucia, przeżycia czy wątpliwości są dla was ważne i nie ignorujecie ich znaczenia. Nawet jeśli w związku zdarza się kłótnia, to nie walczycie ze sobą, nie ranicie się, ale współpracujecie i rozwiązujecie problemy.

10. Tęsknicie za sobą.

Macie wrażenie, że tęskniliście już za sobą, zanim się jeszcze poznaliście. Najlepiej czujecie się gdy jesteście blisko, gdy wasze spojrzenia się spotykają, możecie się dotknąć, przytulić. Bliskość daje wam poczucie bezpieczeństwa. Nie lubicie rozstań, bo bardzo za sobą tęsknicie. Tęsknota wywołuje w was smutek, który mija wtedy, gdy znów możecie być razem.

11. Jesteście najlepszymi przyjaciółmi.

Uwielbiacie spędzać czas razem i czujecie się swobodnie w swoim towarzystwie. Wasz związek oparty jest na prawdziwej przyjaźni. Macie wiele wspólnych pasji i świetnie się bawicie w swoim towarzystwie. Potraficie dzielić się swoimi emocjami i odczuciami. Wzajemnie cenicie swoje porady i potraficie poradzić sobie z każdym problemem. Oboje jesteście przekonani, że macie ogromne szczęście, że jesteście razem.

12. Akceptujecie swoją potrzebę niezależności.

Spędzacie razem cudowne chwile, ale potraficie też uszanować wzajemną potrzebę niezależności i odrębności. Każde z was ma własną strefę komfortu, która jest akceptowana przez partnera. Oboje szanujecie swoje potrzeby i zawsze możecie na siebie liczyć.

13. Nie kierujecie się zazdrością.

Wasz związek zbudowany jest na tak mocnych fundamentach, że nie macie podstaw do zazdrości. Nic nie stanowi zagrożenia dla waszej trwałej relacji. Jesteście ze sobą bezpieczni wiedząc, że jesteście dla siebie stworzeni. Bratnie dusze nie szukają powodów do zdrady i nie zdradzają, bo wiedzą, że są z idealną dla siebie osobą i łączy ich niezwykle głęboka więź.

14. Potraficie przepraszać.

W waszym związku rzadko dochodzi do sytuacji gdy musicie przepraszać, ale jeśli już tak się zdarzy to potraficie powiedzieć "przepraszam" albo przyznać, że zrobiliście coś, co zraniło waszą bratnią duszę. Nie potraficie i nie chcecie się na siebie gniewać dlatego zawsze dążycie do pozytywnego rozwiązania konfliktu. Każde z was potrafi zrobić ten pierwszy krok.

15. Mówicie o swoich pragnieniach.

Potraficie nieskrepowanie wyrażać swoje pragnienia i potrzeby. Rozumiecie jak ważne jest dzielenie się intymnymi myślami i uczuciami. Nie ukrywacie przed sobą swoich emocji i dajecie sobie szansę i możliwość na głębokie poznanie swoich potrzeb. Nie tylko potraficie ze sobą rozmawiać na intymne tematy, ale również z ogromną chęcią i zaangażowaniem zaspokajacie swoje potrzeby i pragnienia.

Troszczycie się o siebie każdego dnia, dbacie o wasz związek i wasze relacje. Potraficie mówić o szczęściu, które was spotkało i nie wyobrażacie sobie życia bez siebie. Wasza miłość jest czysta i bezwarunkowa. Potrzebujecie siebie nawzajem i jesteście siebie pewni. Łączy was magiczne i silne uczucie, motywujecie się i inspirujecie wzajemnie.

Czy udało Ci się spotkać Twoją bratnią duszę? Czy jesteś w związku z osobą, która posiada wyżej wymienione cechy i jest Twoją bratnią duszą? Jeśli nie To Kliknij TUTAJ i dowiedz się Jak Stworzyć Szczęśliwy Związek.

Bratnie dusze wzajemnie się przyciągają i intuicyjnie łączą w związki, które przetrwają wszystko, na dobre i na złe. Bratnie dusze dają sobie ogromne wsparcie, możliwość rozwoju i lepszego poznania siebie. Związek z bratnią duszą to szczególna nić porozumienia na wielu płaszczyznach życia.About the Author

Mark Hubert Kamerton jest psychologiem transpersonalnym, life coachem i trenerem rozwoju osobistego. W ciągu ostatnich kilkunastu lat udzielił setki prywatnych sesji coachingowych dla kobiet, mężczyzn i par.

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x