Jeśli Twój Mężczyzna Ma Te 10 Cech To Nie Wypuść Go z Rąk - Mars i Wenus

Jeśli Twój Mężczyzna Ma Te 10 Cech To Nie Wypuść Go z Rąk

Życie w związku dostarcza wielu emocji, radości i doświadczeń. Zgadzają się z tym kobiety na całym świecie. Związek to też pewnego rodzaju układ, który wymaga od partnerów szeregu kompromisów. Czy kiedykolwiek zastanawiałaś się czy dokonałaś właściwego wyboru? Jakie cechy mężczyzn są najbardziej pożądane przez kobiety?

Przeczytaj artykuł i przeanalizuj swój związek.

1. On kocha Cię nawet za Twoje wady i niezdarność

Nie wszystkie kobiety są chodzącymi ideałami z gracją Marilyn Monroe. Możesz posiadać większe lub mniejsze wady, ale to czyni Cię niepowtarzalną i jedyną w swoim rodzaju.

Jeśli nie potrafisz opowiadać dowcipów, śmiejesz się zbyt głośno, chrapiesz w nocy lub wszystko leci Ci z rąk, a pod koniec każdego dnia Twój mężczyzna patrzy na Ciebie z miłością i mówi Ci jak bardzo jesteś urocza pomimo Twoich wad, to czego chcieć więcej? To wspaniałe uczucie kiedy wiesz, że nie musisz udawać kogoś innego i jesteś kochana, akceptowana ze wszystkimi swoimi zaletami i ,,drobnymi,, wadami.

2. On nie ucieka gdy masz gorsze dni

Niektóre sytuacje, czy zdarzenia powodują nagłą zmianę nastroju lub nagłe pogorszenie samopoczucia. On może nie wiedzieć co czujesz podczas comiesięcznych zmian hormonalnych i wahania nastrojów. Twoje zachowanie może być dla niego mylące lub nawet przerażające.

Jeśli jednak Twój mężczyzna w takich momentach jest przy Tobie i nie wymyśla powodów, aby tylko wyrwać się z domu to znaczy, że jest bardzo opiekuńczy i możesz liczyć na jego pomoc w każdej sytuacji. Taki mężczyzna otuli Cię kocem, zrobi Ci relaksujący masaż, Twoją ulubioną herbatę i włączy Ci muzykę, którą tak bardzo lubisz. On zrobi wszystko abyś poczuła się lepiej.

3. On jest realny, jest sobą i nie zgrywa kogoś kim nie jest

Jeśli Twój mężczyzna kiedykolwiek próbował zaskoczyć Cię śpiewając utwór znanego wykonawcy, lub odgrywając scenkę z romantycznego filmu i skończyło się to bardziej kłopotliwie niż profesjonalnie, a Ty miałaś z tego więcej śmiechu niż romantycznej otoczki, to znaczy, że masz przy sobie normalnego naturalnego mężczyznę, który nie potrafi grać kogoś innego i zgrywać ideału.

Spójrz prawdzie w oczy: idealni, wymuskani, ekranowi mężczyźni nie istnieją. Jeśli masz przy sobie mężczyznę, który potrafi cię uszczęśliwić i rozśmieszyć będąc sobą, to prawdopodobnie jesteś z odpowiednim partnerem.

4. On nigdy nie pozwoli Ci iść spać w złym nastroju

Czasami kłótnie i konflikty są w związku nieuniknione. Dochodzi wtedy do wymiany zdań, wybuchu emocji i szeregu wzajemnych pretensji. Nierozwiązany konflikt źle wpływa na sen i odpoczynek, a rano budząc się nie potrafisz spojrzeć partnerowi w oczy wciąż czując złość i unikacie siebie przez kilka dni.

Jeśli Twój mężczyzna robi wszystko, aby jak najszybciej wyjaśnić konflikt, to na pewno zależy mu na jak najlepszych relacjach w waszym związku. Taki mężczyzna nie pozwoli Ci położyć się spać gdy jesteś w złym nastroju i zadba o Twój wewnętrzny spokój.

5. On nie boi się Twojego taty

Wielu mężczyzn przechodzi dreszcz na myśl o spotkaniu z rodzicami swojej ukochanej. Boją się zwłaszcza tych przerażających i nieprzychylnych ( ich zdaniem) ojców. Zwróć uwagę na to jaki kontakt ze swoją i Twoją rodziną ma Twój partner. Czy nie traktuje ich z góry, czy jest uprzejmy dla rodziców, ludzi starszych, przyjaciół lub też całkiem obcych osób.

Kiedy mężczyzna jest w porządku - to jego relacje z twoim tatą, mamą, dziadkami na pewno będą dobre i pełne wzajemnego szacunku. Gdy Twój mężczyzna ma dobre kontakty z innymi, to jest to podstawą dla waszego udanego związku i dobrej przyszłości.

6. On lubi spędzać czas tylko z Tobą

Nie zależnie od tego czy oglądacie film, gotujecie wspólny posiłek, gracie w gry lub po prostu spędzacie cały dzień w łóżku to on nigdy się nie nudzi gdy jest tylko z Tobą i uwielbia te chwile które spędzacie razem. Mężczyzna, który pokazuje, że bliskość w związku jest dla niego ważna może liczyć na pozytywne emocje, wdzięczność i radość ze strony partnerki.

U Ciebie pojawia się poczucie bycia dla niego ważną, rozumianą i kochaną. Czy wyobrażasz sobie kogoś bardziej atrakcyjnego i odpowiedniego od mężczyzny, który jest dla Ciebie oparciem i pokazuje Ci, że Ty jesteś dla niego najważniejsza?

7. On nie przypala tostów

Zaradność życiowa to bardzo istotna cecha, bez niej mężczyzna dużo traci w oczach kobiety. Mężczyzna, który odnajduje się w kuchni zyskuje wiele w oczach swojej ukochanej. Nie chodzi nawet o to, aby był mistrzem kuchni i gotował lepiej od Ciebie, ale gdy rano poda Ci do łóżka samodzielnie usmażone naleśniki i świeżo wyciśnięty sok na pewno wprawi Cię w stan euforii i zyska na atrakcyjności.

Mężczyzna, który gotuje bardziej docenia wysiłki i kuchenne wyczyny swojej partnerki, bo wie ile czasu i energii trzeba na to poświęcić. Poza tym sprawdza się też tu życiowe motto "Przez żołądek do Serca".

8. On w Ciebie nie wątpi i nie daje Ci powodów abyś Ty w niego zwątpiła

Zaufanie jest najważniejszym elementem w zdrowo funkcjonującej relacji. Istotne jest to, aby obie strony się starały i wkładały równą ilość wysiłku w utrzymanie zaufania. Jeśli wychodzisz wieczorem z koleżankami na babską imprezę, a on po powrocie nie zasypuje Cię lawiną pytań i oskarżeń, wywołując w Tobie poczucie winy, to znaczy, że Twój partner bezgranicznie Tobie ufa i jest Ciebie pewny.

Kiedy takie zachowanie działa w obie strony i Ty także nie robisz mu wyrzutów gdy późno wraca- wtedy możesz być pewna, że wasze relacje oparte są na zaufaniu i wzajemnym szacunku. Relacje oparte na zaufaniu, pozwalają na budowanie bezpiecznej wspólnej przyszłości.

9. On nie ma kilku osobowości

Twój mężczyzna jest sobą i nie musi udawać przed znajomymi kogoś innego, aby wydawać się fajniejszym niż jest w rzeczywistości. Nie zmienia się w zależności od tego w jakim środowisku przebywa i z kim rozmawia. Jest zawsze sobą: przy Tobie, przy rodzicach, przy znajomych i w pracy.

Nie musi grać nikogo innego aby się przypodobać. Ta cecha gwarantuje, że nawet po kilku latach znajomości on nadal będzie tym samym człowiekiem jakiego poznałaś i w jakim się zakochałaś. Jeśli Twój partner docenia i szanuje sam siebie to bądź pewna, że zawsze będzie wobec siebie uczciwy i konsekwentny. Jego stabilna osobowość daje Ci gwarancję, że go znasz i możesz czuć się bezpieczna będąc z nim w związku.

10. On Cię kocha i potrafi okazać swoje uczucia

Niestety większość mężczyzn uważa, że okazywanie uczuć nie jest zbyt męską cechą i są zbyt powściągliwi w okazywaniu uczuć i emocji swojej partnerce. Mężczyzna troskliwy, opiekuńczy i okazujący swoją miłość, będzie dla Ciebie prawdziwym skarbem, którego nie będziesz chciała wypuścić z rąk.

Jeśli Twój mężczyzna rozumie Cię bez słów i potrafi odgadnąć Twoje myśli i potrzeby, to wiedz, że trafił Ci się mężczyzna ,,poszukiwany,,! Pomyśl ile razy dziennie, w tygodniu czy w roku słyszysz od swojego mężczyzny słowa ,,Kocham Cię,,? Jeśli słyszysz te słowa każdego dnia to wierz mi, że jesteś prawdziwą szczęściarą. Rada dla Ciebie: Za żadne skarby nie pozwól mu odejść!

Teraz Twoja Kolej...

Jeśli Twój partner posiada większość lub wszystkie z wymienionych cech to trzymaj go przy sobie z całych sił! Taki mężczyzna będzie dla Ciebie oparciem w każdej chwili i będzie Cię kochał i szanował. Pewny siebie, zaradny, seksowny i godny zaufania mężczyzna zasługuje na najlepszą partnerkę jaką bez wątpienia jesteś Ty!

Mark Hubert Kamerton
Twój Coach Związków i Relacji

About the Author

Mark Hubert Kamerton jest psychologiem transpersonalnym, life coachem i trenerem rozwoju osobistego. W ciągu ostatnich kilkunastu lat udzielił setki prywatnych sesji coachingowych dla kobiet, mężczyzn i par.

>

Sprawdź Czy Jesteś Gotowa Na Stały Związek   ZRÓB BEZPŁATNY TEST ---->>>>

x